Model
Od
Trajanje

JEANNEAU 54 BT - MYSTIC DREAMS

Every aspect of our Jeanneau 54 is designed to fit the way you live, like no other yacht in her class. From the clever VIP interior layout to the spacious living cockpit and the easy and discreet management of the tender and the innovative aft terrace. Every detail and function has been considered to enhance life aboard and the cruising experience. Ideal to accomodate a large crew up to 12 people, surely everyone will be satisfied with her comfort and design. Find her in Sukošan, very near the town of Zadar and Kornati National Park.

Green colour marks available booking weeks. To proceed with your booking request choose your week by clicking it directly in the calendar. To reach the calendar for season 2021, just click on the 'backwards' arrow in the upper left corner.
Osnovne informacije
Plovilo: MYSTIC DREAMS
Model: JEANNEAU 54 BT
Godina: 2017 ; Main sail: 2017 ; Genoa: 2017
Baza: Sukošan/Marina D-Marin Dalmacija
Dužina: 53 ft
Ležajevi: 12 (10+2)
Kabine: 6 ; 5+1+salon
Tehničke karakteristike
WC / Tuš: 3 /3
Istisnina: 17164.00 kg
Širina: 16 ft
Gaz:
Motor: 80 Hp Yanmar
Rezervoar za gorivo: 240.00 l
Rezervoar za vodu: 724.00 l
Oprema
Sigurnosna oprema:
džepna svjetiljka, potkova za spašavanje, protupožarni aparat, prsluci za spašavanje (13), prva pomoć, rog za maglu, signalne baklje, sigurnosni pojas za jedrenje (6), svjetleća plutača

Ostalo:
12 V priključak, 220 V priključak, TV, WC četka, brodski ključevi, električni hladnjak, mapa s brodskim dokumentima, pasarela, plahte, plinska boca (2), plinsko kuhalo, pokrivači, pomoćni čamac, posteljina, pribor za jelo, pumpa za gumenjak, radio CD, sat i barometar, sudoper, umivaonik, vješalice

Navigacija:
Furling main sail, Hot water, Platforma, Pramčano sidro, Rezervno sidro i konop, Toalet (3/3), alat, bimini, bokobrani, električni sidreni vinč, gumeno crijevo za vodu, jarbolna stolica, kabao s konopcem, kabel za struju 220 V, kanta za gorivo (prazna), kanta za vodu, klinasti remen, kormilo (2), lijevak za gorivo, pokretna genoa, poluga za kaljužnu pumpu, privezni konop, propulsor, punjač baterija, rezervno motorno ulje, rotor za pumpu, ručica vinča, servisna baterija, sklopivi stol, sprayhood, spremnik goriva (240 L), spremnik vode (724 L), spužva, startna baterija 12 V, tuš na krmi, zastava, čaklja, četka

Booking
Cijene (2021)

Sigurnosni depozit: 2000.00 €

01.05. - 08.05. 08.05. - 22.05. 22.05. - 29.05. 29.05. - 05.06. 05.06. - 12.06. 12.06. - 19.06. 19.06. - 26.06. 26.06. - 03.07. 03.07. - 10.07. 10.07. - 17.07. 17.07. - 07.08. 07.08. - 21.08. 21.08. - 28.08. 28.08. - 04.09. 04.09. - 18.09. 18.09. - 25.09. 25.09. - 02.10. 02.10. - 31.12.
3.190 € 3.290 € 4.550 € 4.750 € 5.090 € 5.750 € 6.390 € 6.590 € 6.790 € 7.290 € 7.590 € 6.990 € 6.590 € 6.290 € 5.890 € 4.190 € 3.390 € 3.290 €

*Sve cijene su u EUR

Obavezne dodatne opcije

Transit log 50'-55': 180,00 € po rezervaciji, Boravišna pristojba: 1,33 € po osobi

Dodatne opcije

Sup (stand up paddle): 100,00 € po tjednu, ručnici ( komplet po osobi ): 5,00 € po osobi, Spinaker/Genaker: 120,00 € po tjednu, Alternativni depozit III (Nepovratna naknada za umanjenje depozita) : 200,00 € po rezervaciji, Čišćenje za psa: 100,00 € po rezervaciji, VIP check-out (kasniji iskrcaj-do 12:00h): 150,00 € po rezervaciji, Zaštitna mrežica: 50,00 € po rezervaciji, Vanbrodski motor ekstra: 80,00 € po tjednu, WiFi Internet: 30,00 € po rezervaciji, Extra posteljina (po kabini): 10,00 € po rezervaciji, VIP check-in (raniji ukrcaj do 13:00h): 150,00 € po rezervaciji

O nama

ASTA YACHTING Ltd.
Put Murata 1a/P.P. 255
23000 ZADAR, CROATIA

+385 (0)23 316 902
+385 (0)23 316 765
+385 (0)98 332 165
office@asta-yachting.hr

Zašto odabrati Asta Yachting?

Jednostavni postupak rezervacije Garancija najbolje cijene Profesionalni servis Eskluzivna usluga Pogodnosti za partnere

Pratite i preporučite nas

Povežite se, primajte najnovije informacije i raspravljajte o top temama jedrenja

Yachtpool

JAM Yacht Supply

Easy Way

Hamag

Safe stay in Croatia

Booking Manager Silver Partner

Asta Partner Login

Ova stranica koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda stranice slažete se s korištenjem kolačića. Više o kolačićima možete pročitati ovdje.
Slažem se.